Difference between revisions of "Main Page"

From Braniecki's Wiki
Jump to navigation Jump to search
Line 6: Line 6:
  
 
== [[Projects]] ==
 
== [[Projects]] ==
* [[Projects:mozpyl10n]]
+
* [[Verbatim]]
 
* [[Projects:WOSP CMS]]
 
* [[Projects:WOSP CMS]]
  

Revision as of 13:17, 19 May 2008

Aktualności

2007-01-20 Na podstronie WOSP CMS:Brainstorms:Framework można umieszczać ważne informacje o frameworkach (linki do postów,porównań etc.) Najbardziej interesują Nas CakePHP, Symfony i Zend Framework ale nic nie jest jeszcze przesądzone ;).

Masz Pomysł na nazwę projektu ? Projects:WOSP CMS:Brainstorms:Nazwa

2007-01-20 Skończyło się trzecie spotkanie (Informacje i przebieg). Log ze spotkania.

2006-12-18 Trwaja prace nad postawieniem Traca zgodnie z ustaleniami pierwszego spotkania. Instalacja Traca na Dreamhoscie nie jest banalna, wiec prace potrwaja do jutra.

2006-12-17. Rozpoczęły się przygotowania ankiety dla sztabów. Wszyscy zainteresowani proszeni są o udział w jej tworzeniu.

2006-12-14. W sobote, 16 grudnia, o 18:00 spotykamy się na serwerze irc://irc.freenode.net/wospcms, (irc.freenode.net, kanal #wospcms). Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Agenda i podsumowanie

2006-12-10. W ciągu dwóch dni zgłosiło się pięć osób!!! Whoa! Poczekamy do wtorku/środy, aby zobaczyć jak to się rozwinie w tygodniu "pracującym", i na końcówkę tygodnia lub początek następnego zorganizujemy pierwsze spotkanie robocze. Jego celem powinno być wyłonienie Grupy Trzymającej Władzę, podział ról, dobór narzędzi (framework, forum/grupa dyskusyjna, itp.), model pracy i przeanalizowanie planu projektu. Po wykonaniu tego, będziemy gotowi na akcję medialną w poszukiwaniu programistów. Do tego czasu zbieramy pomysły.


Projects


Inne