Difference between revisions of "Projects:WOSP CMS:Wiadomości"

From Braniecki's Wiki
Jump to navigation Jump to search
m
 
(One intermediate revision by one other user not shown)
Line 7: Line 7:
 
== 2006-12-10 ==
 
== 2006-12-10 ==
  
W ciągu dwóch dni [[Projects:WOŚP_CMS:Zgłoszenia|zgłosiło się]] pięć osób!!! Whoa! Poczekamy do wtorku/środy, aby zobaczyć jak to się rozwinie w tygodniu "pracującym", i na końcówkę tygodnia lub początek następnego zorganizujemy pierwsze spotkanie robocze. Jego celem powinno być wyłonienie Grupy Trzymającej Władzę, podział ról, dobór narzędzi (framework, forum/grupa dyskusyjna, itp.), model pracy i przeanalizowanie planu projektu. Po wykonaniu tego, będziemy gotowi na akcję medialną w poszukiwaniu programistów. Do tego czasu [[Projects:WOŚP_CMS:Burza_mózgów|zbieramy pomysły]].
+
W ciągu dwóch dni [[Projects:WOŚP_CMS:Zgłoszenia|zgłosiło się]] pięć osób!!! Whoa! Poczekamy do wtorku/środy, aby zobaczyć jak to się rozwinie w tygodniu "pracującym", i na końcówkę tygodnia lub początek następnego zorganizujemy pierwsze spotkanie robocze. Jego celem powinno być wyłonienie Grupy Trzymającej Władzę, podział ról, dobór narzędzi (framework, forum/grupa dyskusyjna, itp.), model pracy i przeanalizowanie planu projektu. Po wykonaniu tego, będziemy gotowi na akcję medialną w poszukiwaniu programistów. Do tego czasu [[Projects:WOŚP_CMS:Burza_mozgow|zbieramy pomysły]].

Latest revision as of 21:05, 20 January 2007

Tymczasowa stronka z wiadomościami dot. projektu.

2006-12-14

W sobote, 16 grudnia, o 18:00 spotykamy sie na serwerze irc.freenode.net, kanal #wospcms. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

2006-12-10

W ciągu dwóch dni zgłosiło się pięć osób!!! Whoa! Poczekamy do wtorku/środy, aby zobaczyć jak to się rozwinie w tygodniu "pracującym", i na końcówkę tygodnia lub początek następnego zorganizujemy pierwsze spotkanie robocze. Jego celem powinno być wyłonienie Grupy Trzymającej Władzę, podział ról, dobór narzędzi (framework, forum/grupa dyskusyjna, itp.), model pracy i przeanalizowanie planu projektu. Po wykonaniu tego, będziemy gotowi na akcję medialną w poszukiwaniu programistów. Do tego czasu zbieramy pomysły.